Hakkımda

Hakkımda
Miladi 4 Ekim 1973 Hicri 7.9.1393 tarihinde bir mübarek ay olan ramazanın 5. gününde Allah’ın beni yarattığı yer olan annemin karnından, zamanını bilemediğim bir süre içerisinde bir müddet misafir olarak olarak kalacağım dünyaya gelmiş bulunuyorum.

Bu andan sonra hayatımın geçen kısımlarında yazılacak çok bir şey yok, bir kaç yıl süt emmek, ağlamak ve tuvalete dahi gidemeyecek şekilde aciz bir şekilde yaşamak dışında hatırladığım bir şey yok.
Yaratılışımın ve dünyaya gönderilişimin amacına uygun olmayan bir hayat işte bu dönemlerde başladı. Gaflet yılları…

Tam o sırada babamın vefatı ile bir derece gaflet perdesi yırtılacaktı ki, sevdiğim kız ile evlenmem benim tekrar gaflet içerisindeki dünya hayatına dönmeme yetti bile.
Çok geçmedi üç yıl sonra çok sevdiğim ablamın çok genç yaşta dünya hayatına veda etmesi ile bende bulunan gaflet perdesi tamamen yırtılmış oldu.
Sonra mı ?
İşte ondan sonra herşeyi sorgulamaya araştırmaya başladım.Ve kafamın içerisinde büyük boşluklar vardı.Bir türlü dolduramıyordum. Ta ki Kur’an ve Risale-i Nuru okumaya başlayana, Peygamberimizin (a.s.m) bakış açısı ile kainata bakmaya başlayana kadar.
İşte ne olduysa o günlerden sonra oldu. Ve insan olmaya karar verdim.Ve okudum okudum okudum okudum ve okumaya devam ediyorum.

Sonra mı ?
Hala insan olma çalışmalarım devam ediyor.Başarabilir miyim bilemiyorum ama ümitsiz değilim. Biliyorum ki beni seven bir Rabbim var.